Welcome to Kosova-ZM
  Counter Strike 1.6 ESK (Me UCP)
 
Djem pas shum kerkesash e shum ankesash e shum problemeve me ne fund e bona Release Counter strike 1.6 eSK (UCP)

Cfar ka ky konter cka na sherben :

Counter strike 1.6 eSK eshte me UCP mrenda dmth e ka anticheat mrenda dhe nuk bojn cheats ne to.
Counter strike 1.6 eSK nuk bon ne New Game (dmth me kriju loj te re ne lan) po vetem online dhe bon ne te gjith p48 serverat pa apo me ucp.
Counter strike 1.6 eSK permban 280 mb dhe eshte nje modifikim i Counter Strike 1.6 KPS p48 (First Release) dmth konterin e par e kom editu
kom shti Longhorn fix dhe e kom shti ucp-n ne to "instalu" e kom bo nje setup ne te cilin mujn me instalu te gjith shum thjesht dhe leht vetem
next next deri ne finish dhe hyni ne shkurtoren (Shortcut Counter Strike 1.6 eSK) dhe hyni ne loj vranu prenu e sakatoni :).
Dmth per ata te cilet kan marr p48 koterin dhe kan dit me instalu UCP ne to skan nevoj me marr sepse ata din
Ata te cilet sdin se si me instalu ucp-n le te shkarkojn ket cs te gatshm dhe let lujn ne KOSOVA servers.
Ju kisha preferu me majt KPS cs te riun sepse bon ne new game dmth ne LAN .
Dmth mbani 2 konterat ate KPS dhe ket eSK sepse me kps i nrroni rezolucionin e tani hini me lujt ne ket eSK.
Edhe 1 her ju lutem Kush nuk din se si me instalu ucp let te merr ket cs me ucp dhe veq te instalon e le te hin me lujt.
Freqat ne ket cs bojn vetem ne fund e shtoni pas -gl e boni -freq 100 si ne vijim:

---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Code:"C:Program FilesCounter Strike 1.6 eSKucp.exe" -nojoy -nomaster -nointro -game cstrike -appid 10 -gl -freq 100

---------------------------------------------------------------------------------------------------

http://img100.imageshack.us/img100/3580/snapshot0000g.png


Info shtes:
Setup Name: Counter Strike 1.6 eSK (esk.zip)
File Size: 280 MB (294.314.007 bytes)
Punon vetem ne Online Servers
data e krijimit 23.11.2010

Redme (LEXOM)
ne qoft se ju del naj problem a naj sen do te ju ndihmojm dhe do te shtojm ketu, ket cs e kan provu me shum se 20 veta dhe ska pas as 1 problem,
po ne qoft se ju del juve naj problem ateher keni nodnje VIrus ne pc sepse ucp nuk punon ne kompjuter te infektum.
Ne qoft se keni AVG antivirus ateher ju rekomandoj eset nod32 sepse avg-ja jep alarme false dhe nuk ju len me lujt me ucp.
Ju lutem para se me postu ketu a me kerku ndihm lexone pak ket Post timin e ateher kerkoni ndihm apo kritikoni apo sugjeroni.
Them qe ky eshte konteri im i fundit per UCP e di qe pak ju kem lodh po cka me ba gjithcka kunder Cheaterav po duhet me bo.
Rekomandoj te gjith ata qe e kan ANTIVIRUSA me bo disable gjat instalimit (sepse antarit ray nuk ja lajke me startu
setupi qe me fillu instalimin)

Shkarko nga Direct Link:

http://esportskosova.com/esk.zip

ose nga ky link by LongNight:

http://servemachine.com

Hotfile Permanent Link:
http://hotfile.com/dl/88993770/0cbb9f6/esk.zip.html
---------------------------------------------------------------------------------------------

WebfileHost Link:
http://www.webfilehost.com/?mode=viewupload&id=2090155
---------------------------------------------------------------------------------------------

Filefactory Link:
http://www.filefactory.com/file/b4a8510/n/esk_zip
---------------------------------------------------------------------------------------------

DIRECT LINK:
http://servemachine.com
---------------------------------------------------------------------------------------------
P.S kjo faqe ju redirekton ne direct linkun qe une e ngarkova gjithashtu ky link ofron unlimited shpejtesi per shkarkim.

Sendspace Link:
http://www.sendspace.com/file/7zu7xs
---------------------------------------------------------------------------------------------

Filesonic Link:
http://www.filesonic.com/file/41868679/esk.zip
---------------------------------------------------------------------------------------------

Zshare Link:
http://www.zshare.net/download/83822327ef92c685/
---------------------------------------------------------------------------------------------

Upload.to Link:
http://uploaded.to/file/c57th7
---------------------------------------------------------------------------------------------

Filehosting Link:
http://www.filehosting.org/file/details/188428/esk.zip
----------------------------------------------------------------------------------------------

The last comments on this page:
Comment posted by SH, 11/20/2015 at 5:07pm (UTC):
JENTI TE MIR

Comment posted by shkelqmim, 11/17/2015 at 6:44pm (UTC):
jeni te qkelqyshum

Comment posted by Elvwisii , 01/06/2015 at 1:12pm (UTC):
Qysh me instaku

Comment posted by Elvis, 08/12/2014 at 7:52pm (UTC):


Comment posted by rtrt, 08/06/2014 at 12:35am (UTC):
drtr

Comment posted by artin, 05/30/2014 at 9:15am (UTC):

a bon me dit qysh me regjys
tru konteriin

Comment posted by:04/17/2014 at 6:59pm (UTC)
15555
15555
Offline

qysh breee me instalu

Comment posted by inkorrekt , 02/04/2014 at 2:21pm (UTC):
qysh karin me mor ropt ja qifhsa :@

Comment posted by alban, 01/28/2014 at 7:20pm (UTC):
qysh me shakrku be

Comment posted by ardit, 01/25/2014 at 9:40pm (UTC):
si me e inslau cs bre

Comment posted by astrit jashari, 01/01/2014 at 2:47pm (UTC):
dua chic

Comment posted by fatjonn , 12/09/2013 at 6:20pm (UTC):
motren krejjve ren ja qifasha adminawe te karit :@:@

Comment posted by r1stok , 12/02/2013 at 8:12pm (UTC):
si ta shkarkoj conter stiken 1.6 hl me ucp ma coni icik linkun ju lutem

Comment posted by haha, 09/19/2013 at 12:51pm (UTC):

Comment posted by pidhiinanes, 09/15/2013 at 8:24pm (UTC):
oo wllaa qee 7 vjet skom lujt konter strike osht loj e fort qysh me instaluu tung juu pershendes hehehe

Comment posted by loni, 09/09/2013 at 1:55pm (UTC):
ne sendspace po funksjonojka une veq lh 2011 e perdori ma i miri

Comment posted by Oresti, 08/30/2013 at 12:04pm (UTC):
mua sme ben sme hapet bree

Comment posted by serxho, 08/26/2013 at 2:49pm (UTC):

Comment posted by EURON, 07/10/2013 at 12:56pm (UTC):

Comment posted by ardit, 07/09/2013 at 3:19pm (UTC):

Comment posted by endrit, 06/24/2013 at 10:56am (UTC):
dua qe te instalu conter strike 1.6 ju lutemi

Comment posted by sabit, 06/23/2013 at 7:18pm (UTC):
a e ki naj vetur me shit nese ki me thirr ne qit numer 049-797-003

Comment posted by kristi, 06/20/2013 at 1:38pm (UTC):

Comment posted by -gl, 06/20/2013 at 6:35am (UTC):
-ferq100

Comment posted by mutii, 06/18/2013 at 10:34am (UTC):
ropt ju qifsha po spo ban

Comment posted by Arber Brgunca, 06/17/2013 at 5:31pm (UTC):


Comment posted by hitler, 06/16/2013 at 6:49pm (UTC):
ja o burr ju po ta zgatni po ta boni konop hajt boneni per 5 min.e mos ja qini nonen 1 or me prit at cs tkarit

Comment posted by kaka, 06/14/2013 at 11:18pm (UTC):
lexoni kapak nane jau qift bota qysh kari sdini me instaluuu ni cs tkarit breh lapera

Comment posted by endrit, 06/11/2013 at 2:41pm (UTC):


Comment posted by ledio , 06/11/2013 at 12:35pm (UTC):
si instlohet

Comment posted by erhann, 06/07/2013 at 9:28pm (UTC):
qysh mee marr

Comment posted by spawn, 05/22/2013 at 11:08am (UTC):
nuk po dowladohet

Comment posted by qendrim, 05/13/2013 at 5:17pm (UTC):


Comment posted by stiei, 05/05/2013 at 2:18pm (UTC):
heyee2

Comment posted by lawdim, 05/03/2013 at 12:32pm (UTC):


Comment posted by vabjol tafo, 04/21/2013 at 9:28am (UTC):
ej un e shkarkova nje her cs me ucp por nuk e di me ishte heq nga kompjuteri tani nuk e shkarkoj dot me :-

Comment posted by db | dOppinG, 04/16/2013 at 5:57pm (UTC):
qysh kari me marr be qet cs ropt ja qifsha

Comment posted by Laurin, 04/10/2013 at 8:44am (UTC):
mue po me bon o shokee http://www.4shared.com/file/Wcq6AHQf/counter_strike_16_esk_ucp.html?cau2=403tNull Ketu downladone o shokee

Comment posted by ja me qi anna spo di me donwladu, 04/03/2013 at 3:01pm (UTC):


Comment posted by yll, 04/01/2013 at 2:39pm (UTC):
ej qysh duhet me regjistru :-

Comment posted by asdasd, 03/21/2013 at 7:44am (UTC):
qysh kari muj me marr kit cs esk more

Comment posted by farushi , 03/18/2013 at 6:00pm (UTC):
ej qoma dikuh linki e ucp ok

Comment posted by PLP, 03/11/2013 at 6:57pm (UTC):
qysh instalohet o aluca

Comment posted by milot, 02/25/2013 at 1:38pm (UTC):
o djem a pom tregoni bre qish me instalu ket mut :@

Comment posted by Anonim, 02/21/2013 at 1:00pm (UTC):
hej a shti kjo loj virusane PC

Comment posted by arian , 02/10/2013 at 9:53am (UTC):
qysh mi regjistru konter strike 1.6 kps me kosoven te lutna kallxommmmm.

Comment posted by endi, 02/05/2013 at 7:17pm (UTC):
ej a munesh mem nimu se spom qelet cs-ja hiq mu po ma qet ni faj seni

Comment posted by bLackMOON, 01/30/2013 at 5:29pm (UTC):
http://www.4shared.com/file/Wcq6AHQf/counter_strike_16_esk_ucp.html?cau2=403tNull qe DOWNLOAD bane edhe Knaquu Haverr

Comment posted by kevin hepaj, 01/23/2013 at 1:50pm (UTC):
sban me e shkarkua

Comment posted by endrit, 01/17/2013 at 4:56pm (UTC):
hahhahahaAdd comment to this page:
Your Name:
Your message:

 
  Today, there have been 53 visitors (105 hits) on this page!  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=