Welcome to Kosova-ZM
  -NEW Counter-Strike 1.6 LH 2012
 
Counter-Strike 1.6 LH 2012 By: LongHorn
AntiCheats UCP version 7.4.1

Image


Informacion
  Sot me daten 13.02.2012 publikohet New Version i Counter-Strike 1.6 LH 2012 djem en ket version kom pru disa sene shum te mira dhe interesante kom menu sa ma professional mu kon jan bo disa permisime shum te mira dhe disa risi shum te mira gjithashtu GUI eshte pak ma ndryshe ma perfekt e punuar dhe me rrall do ti sheni te gjitha new qe gjinden ne kete version, kom vendos disa config qe sa ma shum mi ik llagut dmth me rrit perfomancen e FPS dhe sa ma low ping me pass jan disa programe, config dhe regfile te windows per internet sa me te mir me pas dmth per low ping, poashtu kom bo nje tutorial per Boost dmth FPS & Ping eshte ne 3 Hapa eshte shum e thjesht e keni edhe Manual dmth Lexoje.txt, kete CS e kom bo ne 2 gjuh ne SHQIP dmth eshte Full Shqip dhe Anglisht te cilen gjuh mund te gjeni ne Folderin LongHorn Tools 2012/LH CS Language - EN & AL, poashtu kom shtu Opcionin ndryshe dmth te Video Resolution dhe Background dmth hin ne folderin Background & Video Resolution dhe zgedhni ne cilin Video Resolution luni dhe automatikisht CS kthehet ne Resolution qe ki kliku poashtu gjera interesante eshte se automatikisht edhe Background kthehet ne at Resolution dmth nuk humb kualiteti i Fotos dmth Background, risija tjeter eshte Spektator banner eshte pak ma ndryshe se sa default qe eshte eshte pak ma bukur dhe me pro, risija tjeter eshte Dizajni i ri i BuyMenu dmth thjesht Arm jan Default dmth ato te vjetrat po Dizajni i pamjes se BuyMenu eshte new dmth me bukur per sy dhe ma pro, ka risi tjera jan Tools gje gjinden ne Folderin LongHorn Tools 2012 me posht do tju kallxoj qa permban ky version i CS dhe Screenshot se si duket ky version shpresoj tju pelqen


LongHorn Edition - Version 3 (c) 2012
Release: 13/02/2012


Features:

* Compatibility with Anticheats UCP / sXe Injected / CS Bot's
* Protocol 48 Non-Steam Patch Version 44 (Orange Box)
* Exe version 1.1.2.6/2.0.0.0 / Exe Build (4554)
* SteamID Numeric not required CDKey
* The original character models and weapons Clean rip from original files
* Working in All Version of Windows (XP, VISTA, Win7 etc..)
* Playable on LAN and Internet
* NEW - Setti MasterServer Version 1.2 ( Play Online in 8.000 Servers)
* NEW - LongHorn GUI v3 Reversion (Graphical User Interface) Pefect Design
* NEW - Version of REVOLUTION Emulator 9.8.4
* NEW - Bots included v2.5 (with no sound)
* NEW - Anticheats UCP Version 7.4.1 (Protect your Game from Cheaters)
* NEW - Splashscreen - Background in 3 Version 640x480 / 800x600 / 1024x768 (Look in Folder Backgorund & Video resolution)
* NEW - Fonts (Size & Quality)
* NEW - Design of BuyMenu + included Default BuyMenu (Look in folder Dafault BuyMenu)
* NEW - Spectator Banner Much Beauty
* NEW - Commander Menu (Added some stuff & Bot's commands, Admin, Mp3Player, Game Settings, AMX, FPS & Ping Boost etc..)
* NEW - LongHorn Update Client (Update your Counter-Strike 1.6 LH 2012) - Look in LongHorn Tool's 2012
* NEW - Counter-Strike 1.6 LH 2012 in 2 Language English & Albania - Look in LongHorn Tool's 2012
* NEW - FPS & Ping Booster Tutorial ( Boost your game with 3 steps)
* NEW - Icon Counter-Strike 1.6 LH 2012 (No UCP) & UCP Counter-Strike 1.6 LH 2012 (with UCP)
* NEW - Folder LongHorn Tool's 2012 (the best tools for Professional Gamers)
* NEW - The Best Professional Configuration Commands
* NEW - Autoexec FPS & Ping Booster Configuration (TuneUp) 100FPS
* NEW- RegFile User 100% Internet Speed (Automatic Install) For Low Ping
* NEW - Show Steam ID & Record Demo added in Gamemenu Script
* NEW - Loading Logo
* NEW - GameStartup Song (Remix Carmina Burana)
* NEW - Motd Logo Full Dimension
* Improved - Chats Con Colors
* Improved - Chats Fonts Size (Default)
* Improved - UCP (Hight) mode of priority for game process
* Added - 187 Spray Logo
* Added - hw.ddl file of Orange BoX
* Added - NonForce Commander
* Added - Some new maps
* Fixed - Wad's File (some wad file Request)
* Fixed - Some Bugs
* Removed - some ddl file, HLDS and HLTV to play in new version of UCP
* Easy To Install & Beauty - 100% Clean - Only in 241MB Size
* All Is Free Just Install & PLAY Hard. Go Pro.

Install Screenshot
Image

Background Screenshot
Image
Image

LongHorn GUI Screenshot
Image
Image
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage

BuyMenu Screenshot
Image
ImageImageImageImage

InGame Screenshot
Image

Spectator Screenshot
Image

Image

LongHorn Tool's 2012 Screenshot
Image
ImageImageImageImage

AntiVirus Scan
Image

Download - ESK Direct Link
http://kps.esportsalbania.com/war_ning/COUNTER%20STRIKE/Counter%20STrike%201.6%20LH%202012.exe

Download - DropBox Direct Link
http://dl.dropbox.com/u/42865981/Counter-Strike/Counter-Strike%201.6%20LH%202012/Counter-Strike%201.6%20LH%202012.exe

Download - SendSpace
http://www.sendspace.com/file/uvp1hu

Download - MOZ Direct LINK
ftp://ftp.montehost.biz/Counter-Strike%201.6%20LH%202012/Counter-Strike%201.6%20LH%202012.exe

Size: 241 MB

YouTube Views


Special Thanks: d2works & Kaspersky


Informacion
  DJEM DIQKA PO KERKOJ PREJ JUSH KUSH MUNDET QE KETE CS TE PUBLIKOJN DMTH TE POSTOJ NEPER FORUME TJERA APO FAQE TJERA SA ME SHUM QE TE PERHAPET KY CS DHE TJU TRREGOJM NJERZVE SE SHIPTART E BOJIN MAS MIRI


REGARDS
LongHorn
The last comments on this page:
Comment posted by Carolynsfub, 06/06/2015, 12:50 pm:
How to download cheap XRumer 12.0.11??? It's really new powerful tool for marketing, I'm want it, so help me plz if it possible... Thnkz At most I need SocPlugin - it unique tool for Facebook promotion, break all captchas and protections.... (it's included in XRumer 12 official package, so please help me to find it! Thank you again!)

Comment posted by julioē, 11/04/2014, 3:58 pm:

Comment posted by njani, 05/31/2014, 9:35 am:
O njerz ku me dowlandu bre se plasa

Comment posted by tr, 04/22/2014, 6:41 pm:
tr

Comment posted by Endrit, 02/12/2014, 5:17 pm:
qysh me Dowload

Comment posted by cr7bardhi, 12/19/2013, 9:15 pm:
spom bon

Comment posted by Tba, 09/11/2013, 11:10 am:
karin a e don

Comment posted by donkushi, 05/09/2013, 8:47 pm:
ne Sendspace dewolandohet lesha haha!@

Comment posted by edon, 03/09/2013, 11:13 pm:

Comment posted by Drini7, 02/12/2013, 10:26 am:
Gjeni gjithqka qe ju nevojitet per pc-n tuaj vetem ne www.drini7.page.tl shkarkoni edhe loja te ndryshme si gta,counter strike etj.

Comment posted by LALI_LLALI@SHQIROFPDM, 12/30/2012, 1:28 pm:
HJE QUYSH ME INSTALU KONTERUN

Comment posted by r, 12/21/2012, 3:08 pm:
ku me prek per me ja fillu me instalu rbe :@:@@:

Comment posted by LE KREJT, 11/29/2012, 11:50 pm:
o hini esportskosova.com edhe qatu e downloadoni

Comment posted by vrajka, 11/20/2012, 3:01 pm:
hej qysh duhet me instalu cs

Comment posted by cH.anGe., 11/11/2012, 9:59 pm:
qysh duhet me instalu

Comment posted by leondrit, 10/26/2012, 12:48 pm:
pse spo bon me dowloal bre

Comment posted by $NiP3R, 10/13/2012, 6:35 am:
ej qoma linkun e cs LH 2012

Comment posted by senadi, 10/06/2012, 12:31 pm:
shka po hani bre a po e shihni qe spo ban

Comment posted by ay love you counter-strike, 09/28/2012, 1:21 pm:
what the fuck so kam bon bre

Comment posted by eniss., 09/22/2012, 3:48 pm:
Djemm Hallal ju koft edhe juve se shum WEB i fort weq edhe cs-t e tjer ndreqni shum mir osht .

Comment posted by Egzon, 09/21/2012, 5:27 pm:
qka nuk po bon me marr more :O

Comment posted by K1, 09/02/2012, 8:40 pm:
very nice

Comment posted by diti, 08/24/2012, 7:21 am:
spo dij qsyh me dowlad qit cs bre a me kallzoni a me tregoni

Comment posted by DrilonD, 08/21/2012, 5:40 pm:
Hallall ju koft ska faqe me te mir veq NEXT

Comment posted by THEARTANHACK, 08/06/2012, 11:12 am:
<script type ="text/javascript"> alert("fuck SERBIA") </script>

Comment posted by qlirim, 08/05/2012, 10:04 am:
lojna shum e mir

Comment posted by urimi, 07/26/2012, 10:18 am:
po pshtjellt

Comment posted by ncuk, 07/24/2012, 6:22 pm:
ku hamami me downloadu kit CS bre

Comment posted by lindi , 07/22/2012, 2:07 pm:
hej pse pe qet error :-

Comment posted by dardi, 07/19/2012, 8:41 am:
pse bre muee spom ban

Comment posted by Faton, 07/14/2012, 5:51 pm:
o haver ama link per donwload Lh 2012

Comment posted by bags, 07/14/2012, 5:06 am:
I was more than happy to seek out this internet-site.I needed to thanks on your time for this glorious learn!! I definitely having fun with each little bit of it and I've you bookmarked to take a look at new stuff you blog post. <a href="http://www.buybagsmall.com">bags</a>

Comment posted by gazi, 07/12/2012, 12:52 pm:
po ku me dowlandu spaska as link

Comment posted by Leoard, 06/24/2012, 7:41 pm:
S'bojka me downladu more E paske knaq walla :@

Comment posted by meeL;, 06/24/2012, 11:28 am:
Shhum cs i ffortt

Comment posted by njajs, 06/21/2012, 12:40 pm:
qka po bani a jeni mir a po ju rrihet a?

Comment posted by VIGANI I VRANJEVCIT, 06/20/2012, 1:45 pm:
JENI MDF

Comment posted by heeyy , 06/19/2012, 4:00 pm:
heyy a e dini ku duhesh me shku me instalu

Comment posted by halit, 06/18/2012, 11:57 am:
hej qysh duhet me instalu cs esk pa ucp

Comment posted by doni, 06/12/2012, 1:19 pm:
hej be spo me bon me dawnloda ku qysh me dawndoload qit cs 2012

Comment posted by AVNI HACKER , 06/11/2012, 7:21 am:
http://depositfiles.com/en/files/ivf19c34l LINK counter strike 1.6 LH 2011 vetem oshte

Comment posted by edison boqaj, 06/04/2012, 12:39 pm:
ku morret kjo loj se po me duhet

Comment posted by www.kosova-zm.page.tl, 05/21/2012, 9:56 am:
Djem se shpejt edhe me CHAT te ri Met mira By: m1x killer-man

Comment posted by MeeLOs., 05/21/2012, 9:52 am:
ahahahhaha e mir koka kjo po ala skum lujt :

Comment posted by Mc Gaashii, 05/20/2012, 1:15 pm:
Shumm Sexxy Counter

Comment posted by Albin , 05/06/2012, 3:43 pm:
O Burr Ku Me Marr Linkun e Qiti CS-s Counter Strike 1.6 Long Horn 2012

Comment posted by Albin , 05/06/2012, 3:34 pm:
O Burr Ku Me Marr Linkun e Qiti CS-s Counter Strike 1.6 Long Horn 2012

Comment posted by:04/28/2012, 11:58 am
bujupajhalili
bujupajhalili
Offline

o njerz ket sen e ka bo LONG HORNI.Po ky e ka vjedh

Comment posted by:04/25/2012, 9:17 am

kosova-zm
Offline

i bona UPDATE link tasht muni me downloadu Counter-Strike 1.6 LH 2012 UCP 7.4 me gjith te mirat

Comment posted by vertus , 04/23/2012, 5:38 pm:
po ma bon error 404 not found te dy linkat spo me bajn me donlladu pra tregom qa duhet me boAdd comment to this page:
Your Name:
Your message:

 
  Today, there have been 4 visitors (4 hits) on this page!  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=